Неділя, 22.10.2017, 22:43
Вітаю Вас Гость | RSS

Гриньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сайт Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

На сайті знайдете: інформацію про Гриньківську школу, розробки уроків, сценарії шкільних свят, розклад уроків, план роботи школи. В фотогалереї представлені фото навчальних кабінетів, висвітлення шкільних подій. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами.

Привітання директора школи

Радо вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

Сучасне приміщення Гриньківської школи побудоване в 1971р. Школа була збудована за рахунок державного бюджету та коштів місцевого колгоспу імені М.В.Лисенка.

У 2016-2017 н.р. у школі навчається 65 учнів.

В основі навчально-виховного процесу лежать державні нормативні документи про освіту та статут школи. Особливість роботи з дітьми - навчання через розвиток. Починаючи з 6 років, навчаємо дітей за інноваційними технологіями, використовуючи інтерактивні методи навчання. Різноманітні діалоги, рольові ігри, музичний супровід, прослуховування дисків роблять навчальний процес цікавим, активізують творчий потенціал дітей. Елементи радості, свята, впевненості у своїх здібностях вносять нетрадиційні уроки: уроки-казки, вікторини, подорожі, театралізовані дійства, створення колективних та індивідуальних проектів. Школа враховує індивідуальні здібності і бажання кожної дитини.

Небагато про викладачів

У навчальному закладі працює ініціативний, творчий колектив педагогів. Це висококваліфіковані спеціалісти, які здатні генерувати оригінальні ідеї, креативно мислити, приймати нестандартні рішення, володіти життєвими компетентностями.

Здоров'я і харчування

Особлива увага приділяється здоров'ю дітей. Постійний температурний режим приміщень, дотримання режимних моментів, смачне і здорове гаряче харчування сприяють активній життєдіяльності дітей.

Сподіваємося на плідну співпрацю та будемо вдячні за відгуки, які Ви залишите на сайті.

Директор школи  О. В. Власенко

Соціальні мережі