Середа, 20.09.2017, 02:11
Вітаю Вас Гость | RSS

Гриньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Педагогічний колектив

Зараз у Гриньківській школі працює 16 вчителів, серед яких 8 - з вищою категорією, 5 вчителів мають І категорію, 1 учитель - ІІ категорію, 2 спеціалісти.

Власенко Олена Володимирівна - директор школи, учитель вищої категорії, звання "Старший вчитель", викладає біологію.

Курченко Галина Вікторівна -  вчитель вищої категорії, звання "Старший вчитель", викладає фізику та математику.

Яхно Ніна Григорівна - заступник директора з навчальної роботи, вчитель І категорії, викладає математику у 5 - 6 класах.

Шоп'як Віра Іванівна - вчитель І категорії, викладає біологію та хімію.

Халявка Галина Петрівна - заступник директора з виховної роботи, вчитель вищої категорії, викладає російську мову та світову літературу, художню культуру.

Сіромаха Олександр Юрійович - вчитель вищої категорії, викладає історію та правознавство, географію.

Сопрун Наталія Миколаївна - вчитель І категорії, викладає українську мову та літературу.

Гарус Олена Василівна - вчитель ІІ категорії, викладає українську мову та літературу, образотворче мистецтво, інформатику.

Стебайло Ольга Григорівна - вчитель англійської мови.

Дрок Ігор Володимирович - вчитель І категорї, викладає фізику, фізичну культуру.

Пропой Оксана Іванівна – вчитель вищої категорії, звання «Старший вчитель», вчитель початкових класів.

Чех Людмила Іванівна - вища категорія, вчитель початкових класів.

Лихіцька Валентина Василівна - І категорія, вчитель початкових класів.

Бурма Дарина Миколаївна - спеціаліст, учитель початкових класів.

Стьобайло Неля Іванівна - педагог-організатор, бібліотекар.

Яхно Володимир Володимирович - вища категорія, звання "Старший вчитель", вчитель технологій.

Соціальні мережі

Сайт управляється системою uCoz